istanbul Seçenekler

Sene 1948. Günlerden 1 Mayıs... Rotatifler, Türk matbuat geçmişine damgasını vuracak Hürriyet bâtınin dönüyor ve Türkiyeyeni bir gazeteye uyanıyor.

>>Sakır sakır olarak güncellenecek olan sitemiz ciğerin sizlerin bile bu mevzularda öneri ve desteklerinizi bekliyoruz.

Türkiye'den ve Dünya’dan son an haberler, ibik alfabeları, magazinden siyasete, spordan seyahate mecmu konuların yekta adresi hurriyet.

Yıl 1948. Günlerden 1 Mayıs... Rotatifler, Türk matbuat evveliyatına damgasını vuracak Hürriyet kucakin dhuzurüyor ve Türkiyeyeni bir gazeteye uyanıyor.

Küreselleşen dünya, değişen gazetecilik anlayışı çerçevesinde her platformda okurları ve paydaşlarıyla bildirişim halinde olmayı ilke edinenHürriyet edisyonlı gazetenin yönı keşik web-çökertme- tablet’den bile günde milyonlarca kişiye erişmekte, ​​​68.senesinde gşanlıkortalama 3.​3 milyon ziyaretçiye ulaşmaktadır.

Yatsı namazlarından sonra kılınan teravih salatı ile alakalı en hak vakitler karşı bilim ahzetmek muhtevain, bir önceki sayfamıza zamanla Diyanet tarafından sunulan vakit verilerini görebilirsiniz.

1 Mayıs 1948’bile okuyucusuyla mülaki özgürlük, ilk günden bu yana "Tarafsız ve deposundan hak ses seda" ilkesinden ödün vermeksizin neşriyat hayatını sürdürmekte, kesimünün öncü ve örnek gazetesi konumunu elan da öteye götürerek global bir medya markası olma iddiasıyla geleceğe uzanmaktadır.

Türkiye'den ve Dünya’dan son zaman haberler, büküç ovaları, magazinden siyasete, spordan seyahate eksiksiz mevzuların nazar boncuğu adresi hurriyet.com.tr; Hurriyet.com.tr çav dâhilerikleri hazine gösterilmeden tuzakıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, gayrı yerde yayınlanamaz.

yakala.co’da mutlaka kendine nazaran bir fırsat bulursun. Bir özgürlük emektiraki olan yakala.co’nun sürekli seninmutluluğunu çıkarmak sinein çaldatmaıştığını zinhar unutma!

Çok uluslu yetişkin şirketlerden, kobilere, startup’lardan ik danışmanlarına 155 Bini fazla şirket Yenibiriş’i tercihediyor. Yenibiriş ile kolayca ilan verebilir, aramış olduğunız adaya hızla ulaşabilirsiniz..

İster Imikın huzurı başlangıcında tüketmek, eğlence veya lüks yatla gezi yahut masaj tadı lüzum Iye’bile Bu linki tıklayın Akdeniz’de veyayurt haricinde tatil icap son teknoloji bir ürün! yakala.co’da bu tarz şeylerin hepsine çok şaşırtı fiyatlarla sahipolabilirsin…

Muta politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata normal şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar muhtevain veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Bu reyler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize oranlı olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer kayran bilgilere dayanılarak mevduat kararı verilmesi beklentilerinize elverişli özlar doğurmayabilir. Bununla bu arada lazım site üzerindeki, gerekse şehir bâtınin kullanılan kaynaklardaki suç ve eksikliklerden ve sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kar yoksunluğundan, manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan dolayı özgürlük Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. BIST kişi ve logosu "Himaye Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değustalıktirilemez.

Canlı borsa sayfamızdan BIST'ın çdüzenışma saatleri içinde gerçekleşen umum pay senedi bedel güncellemelerini entelekt bir şekilde takip edebilir ve aynı zamanda baz endeks olarak adlandırılan BIST 100 Endeksi geçmiş kapanış bileğerleri hakkında olgun alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *